Ahoj já jsem majitelem těchto stránek.Jsem z Jablonce nad Nisou.Často jezdím na různé závody.Dík že jste navštívily moje stránky.
Kontakt na mně:
ICQ 447060912
tel:+420774942908
e-mail:taljka@seznam.cz
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

M3 Darth Maul od MW Design

M3 Darth Maul od MW Design

V dáli za velkou louží se povedla krásná věc. Přestože je pro nás Kanada lehce vzdálenějším státem, je nutno práci kluků od MW Design náležitě ocenit. Pánové se prozatím v první fázi zaměřili na vzhled, ale slibují, že při druhé fázi kterou představí později, dojde ke spálení mnoha sad pneumatik. A není důvod nevěřit.

Kanadský tuner MW Design odstartoval vlastní tuningový program pro BMW M3 Coupe (E92), které v programu MW Design nese krycí jméno „Darth Maul“, pravděpodobně podle jedné záporné postavy ze Star Wars. V současné době se celý program úpravy nachází v první etapě. Nyní je na exteriéru vozu, vyvedeném v barvě Jerez Black, namontováno pouze několik kusů z celé soupravy úprav. Jako předkrm zákazníky láká zakázkový přední nárazník s oranžovým zvýrazněním.

Také boční průduchy z karbonu zkrášluje zakázkové oranžové zvýraznění, podobně jako se o zvýraznění snaží boční zrcátka taktéž z karbonu. Výčet změn provedených společností MW Design pokračuje u zadního karbonového difuzoru, černou mřížkou chladiče a ztmavenými zadními světly, která zakončují hlavní exteriérové změny. Z toho méně viditelného je na voze osazena nová sada sportovních pružin H&R s možností nastavení v několika stupních, které MW Design nabízí. Černá 20-ti palcová kola s oranžovým zdůrazněním středu jsou obuta do pneumatik o rozměru 245/30 na přední nápravě a 285/25 na zadní nápravě.

BMW M3 jakékoliv generace je nepochybně jedním z nejvíce tuněných sportovních vozů naší doby. U MW Design slibují, že v druhém stupni poznáme skutečný tuning zaměřený tentokráte na výkon, který bude zákazníky skutečně zajímat. Nechejme se překvapit.